Stav:

Prodáno

BYT 1+KK

Byt B16 - 2NP - 24,89 m2

Byt po rekonstrukci o dispozici 1+kk o užitné ploše 24,89 m2. Vhodný pro jednoho, maximálně dva svobodné lidi. Bude připravený ve standardu s možností k brzkému nastěhování. V nabídce je i vlastní parkovací stání v ceně 320 000 Kč.

V nově rekonstruovaném třípodlažním domě v obci Nupaky (Praha-východ) se ve druhém nadzemním podlaží nachází bytová jednotka o rozloze obytného prostoru 24,89 m2. Byt najdete v rezidenci U Věže Nupaky, která vznikla po přestavbě druhé budovy hotelu U Věže.

V obývacím pokoji s kuchyňským koutem je laminátová plovoucí podlaha, v koupelně a na chodbě keramická dlažba. Provedení standardu je v ceně, není potřeba dokončovacích prací. V bytě jsou plastová okna, interiérové a bezpečnostní vstupní dveře, které jsou uvnitř foliované. Veškeré vchodové dveře do domu mají bezpečnostní zámek ovladatelný z mobilního telefonu.

V uzavřeném objektu rezidence U Věže je parkovací stání, které je možné dokoupit. Před objektem je též volně přístupné parkování, které se hodí například, pokud vás navštíví rodina nebo přátelé.

Dispozice:
Podlaží2.NP
Typ1+KK
Chodba4,37 m2
Obývací pokoj + KK22,07 m2
Koupelna + WC4,60 m2