Byt na prodej

Volný

BYT 1+KK

Byt B7 - 1 NP - 34,68 m2 - kancelář

Byt po rekonstrukci o dispozici 1+KK+kancelář o užitné ploše 34,68 m2. Vhodný pro svodné, případně bezdětný pár. Připravený ve standardu s možností brzkého nastěhování. V nabídce je i vlastní parkovací stání v ceně 320 000 Kč.

V nově rekonstruovaném třípodlažním domě v obci Nupaky (Praha-východ) se v prvním nadzemním podlaží nachází bytová jednotka o rozloze obytného prostoru 34,68 m2. Byt najdete v rezidenci U Věže Nupaky, která vznikla po přestavbě druhé budovy hotelu U Věže.

Máte sen o malém bytě a oddělené kanceláři, kde se nenecháte rozptylovat ruchem domácnosti? A přitom byste do kanceláře nemuseli přes půlku města? Co třeba se projít jen přes chodbu. Tento malý byt má i malou pracovnu. 

Ve všech místnostech je laminátová plovoucí podlaha, v koupelně je keramická dlažba. Jelikož je tento byt v provedení standardu, není potřeba dokončovacích prací. Kromě podlah je kompletní koupelna (včetně sanity). V bytě jsou plastová okna, interiérové dveře a bezpečnostní vstupní dveře, které jsou uvnitř foliované. Veškeré vchodové dveře do domu mají bezpečnostní zámek ovladatelný z mobilního telefonu.

V uzavřeném objektu rezidence U Věže je parkovací stání, které je možné dokoupit. Před objektem je též volně přístupné parkování, které se hodí například, pokud vás navštíví rodina nebo přátelé.

3 814 800 Kč
Dispozice:
Podlaží1.NP
Typ1+KK
Chodba2,40 m2
Obývací pokoj + KK18,88 m2
Koupelna + WC3,15 m2
Pokoj10,25 m2